15

[27.03]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!

Paczka zostanie wysłana w najbliższym dniu roboczym.

Zamów teraz, paczkę wyślemy w następnym dniu roboczym.

Zwroty i reklamacje

ODSTĄPIENIE OD UMOWY

Dotyczy Kupujących będących konsumentami, czyli zgodnie z art. 22 (1) K.C. osób fizycznych dokonujących z przesiębiorcą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z ich działalnością gospodarczą lub zawodową.

Klient (konsument) może odstąpić od umowy zawartej na odległość (bez konieczności podawania przyczyny) w terminie 30 dni kalendarzowych od daty otrzymania przesyłki. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy może zostać złożone:

  • pisemnie na adres: jaapee Jakub Peller, ul. Mory 12, 01-303 Warszawa
  • w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: sklep@jaapee.pl

Klient powinien niezwłoczne, nie później niż w terminie 30 dni kalendarzowych od dnia, w którym odstąpił od umowy, zwrócić Produkt Sprzedawcy.

Radzimy, aby formularz odstąpienia od umowy wysłać wraz ze zwracanym towarem, co ułatwi sprawne przeprowadzenie zwrotu.

Prosimy zwracać produkty na adres:

jaapee Jakub Peller, ul. Mory 12, 01-303 Warszawa

Zwrot zapłaconej kwoty nastąpi na rachunek bankowy lub przypisane do karty płatniczej konta, z którego dokonano płatności, chyba, że Klient wyraźnie zaznaczy inną opcję. Zwrot nastąpi nie później niż w 14 dni kalendarzowych od daty otrzymana przez nas oświadczenia Klienta o odstąpieniu od umowy.

Zwrot obejmuje koszty dostawy Produktu do Klienta (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Klienta sposobu dostawy, innego niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w Sklepie Internetowym). Bezpośrednie koszty odesłania zwracanego towaru każdorazowo ponosi Klient.

Klient sam wybiera sposób dostarczenia paczki do JAAPEE.PL, zalecamy jednak aby była to przesyłka polecona.

Towar sprzedawany jako komplet należy odesłać w całości.

Sklep nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem. Przesyłka taka nie zostanie przez nas odebrana.

  • Sprzedający dokona zwrotu przy użyciu tego samego kanału płatności
  • W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego
  • Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył konsument, chyba że konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.

NAPRAWY GWARANCYJNE

W przypadku stwierdzenia usterki należy odesłać towar na adres umieszczony na karcie gwarancyjnej wraz z dokładnym opisem występującego problemy oraz podać dokładne dane do kontaktu (adres zwrotny, numer telefonu). W przypadku braku opisu usterki uszkodzony sprzęt nie będzie naprawiony i zostanie odesłany do nadawcy na jego koszt .

Ujawnione w okresie gwarancji wady będą usunięte bezpłatnie w terminie nie dłuższym niż 28 dni roboczych od daty dostarczenia urządzenia do Sprzedającego.

Urządzenie należy dostarczyć czyste.

Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień Kupującego wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.

 

REKLAMACJE

Reklamacje na podstawie przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.

Sklep internetowy Jaapee.pl dokłada wszelkich starań, aby sprzedawane produkty były jak najwyższej jakości i wolne od wszelkich wad. W przypadku zgłoszenia reklamacji dbamy o to, żeby proces jej obsługi przeprowadzony został sprawnie i szybko.

Zgłoszenie reklamacji:

Reklamację rzeczy wadliwej można zgłosić:

  • pisemnie na adres: jaapee Jakub Peller, ul. Mory 12, 01-303 Warszawa
  • w formie elektronicznej za pośrednictwem wiadomości email na adres: sklep@jaapee.pl

W opisie reklamacji zaleca się padnie następujących informacji:

  • informacji i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia wady
  • żądania sposobu doprowadzenia Produktu do zgodności z Umową Sprzedaży lub oświadczenia o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od Umowy Sprzedaży
  • danych kontaktowych składającego reklamację – ułatwi to i przyspieszy rozpatrzenie reklamacji

Przykładowy formularz zgłoszenia reklamacji dostępny jest tutaj

Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji Klienta niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia jej złożenia.

W przypadku, gdy do ustosunkowania się przez Sprzedawcę do reklamacji Klienta lub do wykonania uprawnień Klienta wynikających z rękojmi niezbędne będzie dostarczenie Produktu do Sprzedawcy, Klient zostanie poproszony przez Sprzedawcę o dostarczenie Produktu na adres: jaapee Jakub Peller, ul. Mory 12, 01-303 Warszawa

Rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl