15

[27.03]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!

Paczka zostanie wysłana w najbliższym dniu roboczym.

Zamów teraz, paczkę wyślemy w następnym dniu roboczym.

Kup w przeciągu:

Tasiemki, paseczki do zdobień - Green

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 1-2 dni robocze
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 2,49 zł

Cena regularna:

2.49
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

  • Kategoria produktu: ozdoby do paznokci
  • Zastosowanie: stylizacja paznokci, manicure, pedicure
  • Przeznaczenie: żel, akryl, lakier hybrydowy, tradycyjny lakier do paznokci
  • Kolor: zielony
  • Całkowita długość: ~20 m

Tasiemki, paseczki do zdobień - Green


Błyszczące paseczki, która szybko przyozdobią Twoje paznokcie. Ich założenie jest łatwe i szybkie, gdyż są elastyczne i bez problemu dopasowują się do kształtu paznokcia. Są samoprzylepne i wystarczy dociąć odpowiednią długość, przyłożyć do paznokcia i pokryć topem by cieszyć się pięknym zdobieniem. Swoboda ich dowolnego cięcia daje nieskończone możliwości tworzenia wzorów. Można ich używać również jako pasków do tworzenia prostych linii lakierem.

Paseczki są w kolorze zielonym i pięknie prezentują się z jasnymi kolorami lakierów, ale również w połączeniu z czernią wyglądają zjawiskowo.

Doskonałe do lakierów hybrydowych jak i do tradycyjnego manicure.

Porada:

Zbyt długi paseczek będzie zahaczał w trakcie codziennych czynności i może to spowodować jego szybkie odklejenie, dlatego  sugerujemy przyklejenie go z delikatnym odstępem by nie miał styczności ze skórkami i  w przypadku tradycyjnego lakieru do paznokci dodatkowe zabezpieczenie końcówek topem.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl