15
[27.03]
a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!
Paczka zostanie wysłana w najbliższym dniu roboczym.
Zamów teraz, paczkę wyślemy w następnym dniu roboczym.
Kup w przeciągu:
Manica Lakier hybrydowy LED/UV 10ml - Shadow of Time - 262
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis

- Kolor: Głęboki, ciemny szary
- Pojemność: 10 ml
- Właściwości: Trwały i odporny na odpryski
- Technologia: LED/UV


Dane techniczne
| Typ produktu | lakier hybrydowy |
| Odcień | Szary |
| Pigmentacja | Wysoka |
| Hema free | tak |
| Samopoziomujący | tak |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| EAN | 5907652042622 |
| Krycie | po 2 warstwach |
| Nazwa koloru | Shadow of Time |
| Pojemność | 10ml |
| Czas utwardzania | min. 30 sec lampa UV/LED |
| Producent | Manica |
| Z pędzelkiem | tak |
| SKU | MANI-1262 |
| Waga | 50g |
| Nazwa produktu | Manica Lakier hybrydowy LED/UV 10ml - Shadow of Time - 262 |
| Seria | AUTUMN SECRETS |