15
[27.03]
a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!
Paczka zostanie wysłana w najbliższym dniu roboczym.
Zamów teraz, paczkę wyślemy w następnym dniu roboczym.
Kup w przeciągu:
Manica Lakier hybrydowy LED/UV 10ml - Pistachio Matcha - 263
Cena regularna:
towar niedostępny
Dane techniczne
| Nazwa produktu | Manica Lakier hybrydowy LED/UV 10ml - Pistachio Matcha - 263 |
| Seria | AUTUMN SECRETS |
| Typ produktu | lakier hybrydowy |
| Odcień | Zielony |
| Pigmentacja | Wysoka |
| Hema free | tak |
| Samopoziomujący | tak |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| EAN | 5907652042639 |
| Krycie | po 2 warstwach |
| Nazwa koloru | Pistachio Matcha |
| Pojemność | 10ml |
| Czas utwardzania | min 30 sec. lampa UV/LED |
| Producent | Manica |
| Z pędzelkiem | tak |
| SKU | MANI-1263 |
| Waga | 50g |