15
[27.03]
a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!
Paczka zostanie wysłana w najbliższym dniu roboczym.
Zamów teraz, paczkę wyślemy w następnym dniu roboczym.
Kup w przeciągu:
Manica Lakier hybrydowy LED/UV 10ml - Lullaby of Wind - 261
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis

- Subtelny szary kolor, który pasuje do każdej stylizacji
- Trwałość zapewniona przez technologię LED/UV
- Uniwersalność, nadająca się na każdą okazję


Dane techniczne
| EAN | 5907652032616 |
| Krycie | po 2 warstwach |
| Nazwa koloru | Lullaby of Wind |
| Pojemność | 10ml |
| Czas utwardzania | min 30 sec. lampa UV/LED |
| Producent | Manica |
| Z pędzelkiem | tak |
| SKU | MANI-1261 |
| Waga | 50g |
| Nazwa produktu | Manica Lakier hybrydowy LED/UV 10ml - Lullaby of Wind - 261 |
| Seria | AUTUMN SECRETS |
| Typ produktu | lakier hybrydowy |
| Odcień | Szary |
| Pigmentacja | Wysoka |
| Hema free | tak |
| Samopoziomujący | tak |
| Kraj pochodzenia | Polska |