15
[27.03]
a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!
Paczka zostanie wysłana w najbliższym dniu roboczym.
Zamów teraz, paczkę wyślemy w następnym dniu roboczym.
Kup w przeciągu:
Manica Lakier hybrydowy LED/UV 10ml - Lavender Fields - 268
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
- Ciemniejszy, przygaszony fiolet z nutą śliwki
- LED/UV formula - gwarancja trwałości
- Harmonijny i kobiecy efekt
- Łatwe połączenie z różnorodnymi kolorami
Dane techniczne
| SKU | MANI-1268 |
| Waga | 50g |
| Nazwa produktu | Manica Lakier hybrydowy LED/UV 10ml - Lavender Fields - 268 |
| Seria | AUTUMN SECRETS |
| Typ produktu | Lakier hybrydowy |
| Odcień | Fioletowy |
| Pigmentacja | Wysoka |
| Hema free | tak |
| Samopoziomujący | Tak |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| EAN | 5907652042684 |
| Krycie | po 2 warstwach |
| Nazwa koloru | Lavender Fields |
| Pojemność | 10ml |
| Czas utwardzania | min. 30 sec. lampa UV/LED |
| Producent | Manica |
| Z pędzelkiem | Tak |