15
[27.03]
a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!
Paczka zostanie wysłana w najbliższym dniu roboczym.
Zamów teraz, paczkę wyślemy w następnym dniu roboczym.
Kup w przeciągu:
Manica Lakier hybrydowy LED/UV 10ml - Chocolate Pleasure - 259
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis

- Trwałość – doskonale trzyma się na paznokciach, zapewniając perfekcyjne wykończenie przez długi czas.
- Uniwersalność – nadaje się do codziennych stylizacji, ale również doskonale komponuje się z eleganckimi kreacjami.
- Prostota aplikacji – łatwy w aplikacji dzięki swojej kremowej konsystencji, która gładko rozprowadza się po paznokciu.


Dane techniczne
| Typ produktu | lakier hybrydowy |
| Odcień | Brąz |
| Pigmentacja | Bardzo wysoka |
| Hema free | tak |
| Samopoziomujący | tak |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Krycie | po 2 warstwach |
| Nazwa koloru | Chocolate Pleasure |
| EAN | 5907652042592 |
| Pojemność | 10ml |
| Czas utwardzania | min. 30 sec. lampa UV/LED |
| Producent | Manica |
| Z pędzelkiem | tak |
| SKU | MANI-1259 |
| Waga | 50g |
| Nazwa produktu | Manica Lakier hybrydowy LED/UV 10ml - Chocolate Pleasure - 259 |
| Seria | AUTUMN SECRETS |