15
[27.03]
a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!
Paczka zostanie wysłana w najbliższym dniu roboczym.
Zamów teraz, paczkę wyślemy w następnym dniu roboczym.
Kup w przeciągu:
Manica Lakier hybrydowy LED/UV 10ml - Bitter Cherry - 258
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis

- Pojemność: 10ml, idealna na wiele aplikacji.
- Technologia: LED/UV, zapewniająca długotrwałą trwałość i intensywność koloru.
- Wykończenie: bogate, aksamitne z pełną głębią koloru.
- Zastosowanie: idealny wybór na specjalne okazje, ale również do codziennych stylizacji.


Dane techniczne
| Nazwa produktu | Manica Lakier hybrydowy LED/UV 10ml - Bitter Cherry - 258 |
| Seria | AUTUMN SECRETS |
| Typ produktu | lakier hybrydowy |
| Odcień | Bordowy |
| Pigmentacja | Wysoka |
| Hema free | tak |
| Samopoziomujący | tak |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| EAN | 5907652042585 |
| Krycie | po 2 warstwach |
| Nazwa koloru | Bitter Cherry |
| Pojemność | 10ml |
| Czas utwardzania | min. 30 sec lampa UV/LED |
| Producent | Manica |
| Z pędzelkiem | tak |
| SKU | MANI-1258 |
| Waga | 50g |