15
[27.03]
a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!
Paczka zostanie wysłana w najbliższym dniu roboczym.
Zamów teraz, paczkę wyślemy w następnym dniu roboczym.
Kup w przeciągu:
MOYOU LONDON Henna - płytka do zdobień - 02
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Płytka do zdobień MOYOU LONDON Henna - model 02 to wyjątkowy produkt z kolekcji Henna, idealny dla pasjonatów stylizacji paznokci.
Dzięki głęboko wygrawerowanym wzorom, każda płytka umożliwia tworzenie oryginalnych i efektownych zdobień, które z pewnością przyciągną wzrok. Wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, płytka jest trwała i odporna na uszkodzenia. W zestawie znajduje się praktyczna podkładka winylowa oraz niebieska folia ochronna, którą należy zdjąć przed pierwszym użyciem, co zapewnia bezpieczne przechowywanie.
Płytka ma wymiary 6,5 x 12,5 cm oraz zawiera jeden duży format (10,5 x 4,7 cm), na którym umieszczone są różnorodne, zmysłowe wzory, pozwalające na stworzenie eleganckiej i unikalnej stylizacji paznokci. Efekt końcowy zależy od koloru zastosowanego lakieru, co daje możliwość personalizacji każdej kreacji. Całość opakowana jest w elegancki kartonik, stanowiący idealne rozwiązanie do przechowywania płytki.