15
[27.03]
a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!
Paczka zostanie wysłana w najbliższym dniu roboczym.
Zamów teraz, paczkę wyślemy w następnym dniu roboczym.
Kup w przeciągu:
Cążki do skórek STERLING profesjonalne ST-12952-2mm
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
- Kategoria: cążki do skórek
- Zastosowanie: manicure, pedicure
- Przeznaczenie: wycinanie skórek
- Materiał: stal nierdzewna
- Kod: ST-12952-2mm
- Długość cążek: 90 mm ( + / - 1 mm)
- Długość ostrza: 2 mm ( + / - 0,5 mm)
Profesjonalne cążki do skórek Sterling ST-12952-2mm
Profesjonale cążki o krótkim 2 mm ostrzu, które zapewni doskonałą precyzję podczas wycinania skórek. Idealnie nadają się do salonów kosmetycznych i gabinetów SPA wykonujących zabiegi manicure i stylizację paznokci. Wysoka jakość i dbałość o każdy element zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Wykonane zostały z wysokowęglowej stali, którą można sterylizować i dezynfekować. Dobra jakość stali gwarantuje również wieloletnie użytkowanie. Ostrza narzędzia perfekcyjnie się schodzą, a sprężyna pracuje cicho i płynnie. Podczas manicure przekłada to się na idealne cięcie bez szarpania skóry.
Dodatkowo w komplecie znajduje się specjalna nakładka, która ochrania ostrze przed uszkodzeniem mechanicznym i tępieniem.
Wysoka jakość i trwałość użytych do produkcji materiałów została potwierdzona certyfikatem ISO.
Zalety:
- ergonomiczny kształt- dopasowują się do każdej dłoni
- krótkie precyzyjne ostrze
- ręcznie ostrzone krawędzie- niebywała dokładność cięcia
- specjalne sprężyny- lekko chodzą
- wyprodukowane z wysokiej klasy stali nierdzewnej
- specjalny kapturek chroniący ostrza cążek
Porady:
- przed pierwszym użyciem zdezynfekuj produkt
- po skończonej pracy zakładaj kapturek ochronny
- po zakończonej dezynfekcji dokładnie osusz i przechowuj w suchym miejscu
Sterling to nowa marka na polskim rynku specjalizująca się w produkcji profesjonalnych narzędzi kosmetycznych. Celem marki jest sprostanie wymaganiom zarówno gabinetów kosmetycznych jak i korzystających z nich klientów, których oczekiwania są coraz większe zarówno w profesjonalnej obsłudze jak i w gwarancji bezpieczeństwa używanych do zabiegów materiałów. Do produkcji narzędzi używana jest tylko wysokiej jakości certyfikowana stal, która może być sterylizowana termicznie i chemicznie. Produkty są ręcznie ostrzone przez wykwalifikowanych rzemieślników. Możesz mieć pewność, że właściwości narzędzi Sterling przez długi okres użytkowania pozostaną niezmienne, a w razie zużycia możliwe jest ich powtórne ostrzenie. Każde narzędzie przechodzi dokładną kontrolę jakości by otrzymany produkt był na najwyższym poziomie.